About Me

My photo
Ten blog stanowi rozwinięcie mojego kanału YouTube - MakijazeKasiD. Mam znacznie więcej pasji niż tylko makijaż i kosmetologia - tu podzielę się z Wami nimi wszystkimi. Zapraszam do swojego świata!

Monday, February 11, 2013

Superszybkie smoky eye za pomocą jednego cienia Lily Lolo - Smoky Brown

Tak jak mówiłam w filmiku ze styczniowymi ulubieńcami, jednym z moich ulubionych cieni firmy Lily Lolo jest cień Smoky Brown.

                                                    
                                                         

Jest to naprawdę wyjątkowy brązowo-srebrny cień typu duochrome - jest zarazem zimny i ciepły. Gdy nałożymy go na powiekę na sucho w niewielkiej ilości i rozetrzemy to ma odcień satynowego ciepłego brązu ale gdy nałożymy go więcej to pojawia się przepiękny odcień połyskującego srebra. Zgodnie z tym jak opisuje go sam producent - jest to cień wprost stworzony do makijażu typu smoky eye.

Cień tak bardzo mi się podoba że postanowiłam nakręcić filmik pokazując Wam go w akcji. Makijaż jest bardzo prosty i superszybki w wykonaniu. Celowo nie użyłam jako kolorowej bazy żadnego kremowego cienia do powiek by pokazać Wam cień Smoky Brown w pełnej krasie i byście mogły przekonać się jak bardzo jest intensywny nawet gdy nakładamy go na sucho.

Przy okazji w filmie używam również innego styczniowego ulubieńca a mianowicie różu Lily Lolo w odcieniu Beach Babe - jest to naprawdę piękny satynowy róż w odcieniu ciepłej brzoskwini.

                                                       Beach Babe Mineralny Róż Do Policzków Lily Lolo
Tak prezentuje się makijaż:To mój filmik :A to już (prawie) wszystkie kosmetyki jakich użyłam do stworzenia tego makijażu:podkład do twarzy Bourjois Healthy Mix (odcienie 51 i 52 w proporcji 1:1)
korektor rozświetlający The Body Shop Lightening Touch w odcieniu 03
korektor L'oreal  Match Perfect w odcieniu 04 Beige
puder MAC MSF Natural w odcieniu Light Plus
kredka do brwi L'oreal Colour Riche Golden Brown
cienie do powiek Lily Lolo Cream Soda i Smoky Brown
kredka do oczu Lily Lolo Grey
tusz do rzęs Clinique High Lengths Mascara w odcieniu 01 Black
róż Lily Lolo Beach Babe
szminka Lily Lolo Demure
błyszczyk Lily Lolo Cocktail

W najbliższym czasie chce jeszcze nakręcić filmik z makijażem w stylu Old Hollywood wykonanym zestawem Lily Lolo Retro Glam by pokazać Wam z bliska przepiękną szminkę Lily Lolo Desire w odcieniu chłodnej, intensywnej czerwieni.Wszystkie kosmetyki Lily Lolo otrzymałam od firmy Costasy która jest jedynym oficjalnym dystrybutorem kosmetyków Lily Lolo w Polsce.


                                     No comments:

Post a Comment